Web Tasarım - SEO - Web Tasarımı

Siz sadece hayal edin,biz sizin için en iyisini gerçekleştirelim.

Webimedya


Kalite Bir ekip işidir..'

Yaptıracağınız bir web sitesinin ne kadar yarar sağlayacağını merak ediyorsanız bizimle irtibata geçin,size kanıtlayalım...

Webimedya interaktif tasarım hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Webimedya nın temel amacı yüksek kalitede sağlamış olduğu profesyonel ve çok ekonomik servislerle kişi ve kurumların tasarım ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretmek ve müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmektir.

Piyasada yaygın olarak yer alan web sitesinin basit bir iş olduğu, kısa zamanda ve projelendirmeye gerek kalmaksızın bitebileceği şeklindeki yanlış düşünce maalesef mevcuttur. Web sitesinin çok ciddi ve bir kurumun en önemli tanıtım araçlarından biri olduğunu bilenWebimedya sizler için eşsiz ve özgün tasarım çözümleri sunmakta, proje teslimi sonrasında da güncelleme ve teknik desteğini sürdürerek müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır.

Müşterilerimizin kurumsal kimliklerini hazırlamış olduğumuz tasarımlar vasıtasıyla internette modern, estetik ve efektif biçimde sergilemek temel prensiplerimizden biridir.

Tasarımda kalitenin hizmetin her aşamasında müşteri ve kurumu doğru anlayıp dinleyerek ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmekten geçtiğini bilen Webimedya ekibi siz müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet verebilmek amacıyla belirli periyotlarda sektörel eğitimlerden geçirilmekte olup her geçen gün teknoloji ve tasarım trendlerini yakından takip etmektedirler.

Beceri gerekli

Webimedya ekibi güncel web tasarım trendlerini yakından takip eden kimi zaman oluşturduğu proje ve konseptlerle sektöre yön vererek bir çok rakibinden farklı olabilmeyi başarabilmiş bunun yanında bir birinden eşsiz tasarım ve teknolojileri müşterilerine benzersiz fiyatlarla sunabilen becerikli,genç bir ekip, interaktif ve dinamik bir ajans olmanın vermiş olduğu haklı gururunu yaşamaktadır.

Web tasarım sektöründe müşterilerin genel memnuniyet oranı hali hazırda oldukça düşükken Webimedya ekibi olarak %100'e yakın müşteri memnuniyet oranı yakalamış durumdayız.

Müşterilerimizin her zaman el üstünde tutulduğu bir web tasarım firması olarak internet konulu tüm tasarım ihtiyaçlarında müşterilerimizin başka bir firma arayışına girmeleri bir yana, firmamızın gönüllü reklam elçiliğini yapmalarını görmek bizim için mutluluk verici bir sonuçtur.

Webimedya'nın bugüne kadarki süreçte kurumsal şirketlere verdiği hizmet ve her geçen gün büyüyen müşteri portföyünün, profesyonel yaklaşımının altında yatan amatör ruh ve işini seven bir ekibin işi olduğunu hatırlatmak isteriz.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?
Bizi takip edin Twitter, Facebook