Web Tasarım - SEO - Web Tasarımı

Web siteniz, sizin online dünyaya açılan yüzünüzdür..

Web siteniz, kaliteli ve ilgili kitlenin yaptığı aramalarda ön sıralarda görünmeli.

Amerika’da yapılan bir araştırma, insanların %88’inin her gün internete bağlandığını ve yapılan alışverişlerin üçte ikisinden fazlasının internetten aranarak karar verildiğini gösteriyor. Arama motorlarında yapılan aramalar, günümüzün en önemli ve en büyük online aktivitesi.

Web sitenize gelen trafiğin önemli bir bölümü arama motorlarından geldiği düşünüldüğünde, optimizasyonun kaçınılmaz olduğu ortaya çıkacaktır. Yapılan aramalarda, %80 civarındaki trafik, sonuçların ilk sayfasının üst yarısındaki firmalara gitmektedir. Arama yapanların çok azı 3.ve sonraki sayfalardaki sonuçlara bakıyor.

Birçok firma, ilk sayfada yer almanın neredeyse imkansız olduğunu düşünüyor. Tam olarak değil. Google algoritması bir sır, bu doğru fakat yine de Google’ın önerileri ve kendi özel prosedürlerimizi uygulayarak ilk sayfada ve ilk sıralarda yer almanızı sağlayabiliriz.

Her arama motorunun kendine özel kuralları olsa da uygun anahtar kelimelerle kombine edilmiş ilişkili ve anlamlı bir içerik ile kaliteli linkler almak için uygun bir stratejiniz varsa bu tüm arama motorları için olumlu sonuçlar verecektir


La gestion d'un projet web