Web Tasarım - SEO - Web Tasarımı

Web sitesi sizin 7/24 çalışan bir satış temsilcinizdir..

Webimedya nasıl bir kimlik ve rol ile yer almak istiyorsanız, o hedefe yönelik en fonksiyonel ve estetik siteler tasarlar..

 Günümüzde insanların teknolojiye olan hevesi ve düşkünlüğü şirketleri teknolojiyi yakından takip etmeye ve gerisinde kalmamaya zorluyor. Müşteri şirketi çoğu zaman kullandığı teknolojiye ve sahip olduğu ekipmanlara göre değerlendirir. Dış görünüşün önemli olduğu günümüzde web sitemizi ziyaret edenlerin bizi nasıl tanıyacağı ekranda ne gördüğü ile ilintilidir.. Web sitesi sizin vizyonunuz ve kalitenizi yansıtır. Sizin için tanıtım yapar, siparişler alır hatta isterseniz satış bile yapar.

Web tasarımı  kişinin ya da kurumun kimliği hakkında, tarzı ve faaliyet alanını hakkında açık bir mesaj vermelidir. İyi bir web tasarım ziyaretçiyi oyalamamalı, aradığı konu hakkında, yeterli bilgiye en çabuk şekilde ulaşmasını sağlamalıdır. Kullanıcının gereksiz görsellik içerinde kaybolmasına neden olan web tasarımları içerik değerli bile olsa ziyaretçinin sıkılıp uzaklaşmasına neden olur.

İnternet günümüzde yüzeysel kullanılan bir alan olmaktan çok detayların araştırıldığı bir alan haline gelmiştir. Ziyaretçiler web sitesi hakkında ilk kararlarını, görselliği değerlendirerek veriyorlar. Dolayısı ile Web sitesi daha anlamlı bir hale gelmiştir.